Mitte linnale lähedal, vaid linnas

Noblessneri sadamalinnakusse kerkinud elamukompleks asub maalilise Tallinna lahe kaldal Noblessneri jahisadama, Lennusadama ja Kalamaja kõrval. Kodusadam on Tallinna vana- ja kesklinnale niivõrd lähedal, et puudub otsene vajadus autot maa-alusest garaažist välja tuuagi. Läbi Kalamaja roheluse jõuab kesklinna loetud minutitega, olgu valitud mõnus jalutuskäik või hoogsam jalgrattasõit.

Linnast Noblessneri sadamalinnaku südamesse pääseb autoga sõites mööda Kalaranna teed või Soo tänavat. Kui tuled Soo tänava kaudu, keera Tööstuse tänaval asuva Volta maja vastast mööda Peetri tänavat alla mere äärde. Auto saab parkida linnaväljaku kõrvale. Ühistranspordi eelistamisel sõida bussiga nr 73 Noblessneri peatuseni ning liigu seejärel uut treppi mööda alla sadamalinnakusse.

Elu roheluses

Siinne asukoht on ainulaadne - siin oled vana- ja kesklinnale lähedal ning samas ümbritsetud rohketest looduskaunitest paikadest. Uue kodu kõrval asuv Kalamaja park pakub suurepäraseid võimalusi virgutavaks hommikujooksuks või õhtuse pikniku pidamiseks. Läheduses leidub kauneid merega piirnevaid rannaribasid lõõgastavaks jalutuskäiguks või puhkehetkeks peale kiiret argipäeva.

Kultuur käeulatuses

Vaatamisväärsusi ning kultuurisündmusi leiad kõikjalt enda ümber - vahetus läheduses asuvad Lennusadam ja Kultuurikatel on viimase aja linna populaarseimateks kultuuriürituste toimumispaikadeks. Uue kodu kõrval asuv peatselt uuenduskuuri läbiv Noblessneri Valukoda on juba tuntud kui väärikas klassikalise muusika esituspaik. Teatrilembesele Kodusadama elanikule pakub elamusi Salme kultuurikeskus, kus teatriõhtuid võib nautida vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel kasvõi mitmel korral nädalas.

Kodusadama gurmee

Arenevasse Kalamaja piirkonda on viimastel aastatel kolinud linna parimad restoranid ja kohvikud. Siinset linnalähedast hipsterlikku atmosfääri ja hubast miljööd väärtustavad nii noored ettevõtjad kui teised öko- ja gurmeetoitude ning hea seltskonna nautijad. Telliskivi Loomelinnak oma kohvikutega on juba saanud üheks populaarseimaks kunsti- ja maitseelamuste koondpaigaks. Ent Noblessneri Kodusadamasse on kolinud veel mitmeid uusi restorane - soe vastuvõtt ja gurmeelikud maitsed tervitavad Sind otse koduhoovis mereäärsel terrassil.

Arenev piirkond

Kogu Noblessneri sadamalinnak on läbi elamas oma taassündi ning siia kolijatel on võimalus saada osa haruldasest arenguloost. Koos esimese kortermaja kerkimisega uueneb sadamakai, jahtklubi ja Valukoda. Uude elu- ja ärikeskkonda lisandub järjest põnevaid ettevõtteid, restorane ning vaba aja veetmise võimalusi. Linna perspektiivseim asum ja Noblessneri noobel kodu on parim valik nii aktiivse elustiiliga linnainimesele kui rahu ja terviklikku elukeskkonda armastavale perekonnale.