Noblessneri Kodusadama arendab ja ehitab Merko, kes on rajanud kodu tuhandetele peredele Baltimaades ja tõusnud Eesti juhtivaks korteriarendajaks.

Parima kvaliteedi ja koduostjatele mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus. Meie eesmärk on luua parimat elukeskkonda – uue eluaseme planeerimisel ja ehitamisel arvestame inimeste vajaduste ja soovide, turvalisuse, keskkonnasõbralikkuse ja energiasäästlikkuse ning kõrgete kvaliteedinõuetega nii ehitusel kui siseviimistlusel. Iga uue korteri arendusse panustame 25 aasta jooksul kogutud teadmised ja kogemused eesmärgiga luua kodu, mille väärtus ajas püsib.

BLRT eesmärk Noblessneri sadamalinnaku arendamisel on luua terviklik ja noobel äri-, elu ja vabaaja keskkond

Noblessneri sadamalinnaku ala omab ja arendab enam kui 100-aastase ajaloo ja ligi 4000 töötajaga BLRT Grupp. Läänemere piirkonna üks suurim tööstuskontsern koondab eri valdkondades tegutsevaid ettevõtteid seitsmes riigis, sh kinnisvaraarendusega seotud tütarfirmasid. BLRT eesmärk Noblessneri sadamalinnaku arendamisel on luua terviklik ja noobel äri-, elu ja vabaajakeskkond, mis väärtustab siinset unikaalset ajaloolist pärandit ning maalilist mereäärset asukohta. Kontsern järgib oma tegevuses usaldusväärsuse, efektiivse arengu ja inimkesksuse printsiipe.

Ehitusinfo PDF